Με Προέδρους Κοινοτήτων του Δήμου Ανδραβίδας-Κυλλήνης
Σύσκεψη με Προέδρους Κοινοτήτων του Δήμου Ανδραβίδας-Κυλλήνης για το θέμα της διαχείρισης των δεσποζόμενων και αδέσποτων ζώων, είχαν ο Δήμαρχος Γιάννης Λέντζας, ο Αντιδήμαρχος Προγραμματισμού και Ανάπτυξης Γιώργος Σκλαβενίτης και η Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Βάσω Σωτηροπούλου. Στην σύσκεψη αναλύθηκε η υπάρχουσα κατάσταση ανά Κοινότητα και συνολικά στον Δήμο, έγινε ενημέρωση για τις ενέργειες που έχει προγραμματίσει η Δημοτική Αρχή και συζητήθηκαν προτεινόμενες λύσεις για το ζήτημα.
![](https://www.protinews.com.gr/wp-content/uploads/2024/03/syskepsi-2-1-1024x577.jpg)