Κανονικά υπολογίζονται για αύριο οι Τσίτσος και Ανδρεόπουλος
Του Πάνου Ηλιόπουλου
panosproti@gmail.com
Πίσω τους αφήνουν στον Αστέρα Αμαλιάδας την αναμέτρηση στα Κρέστενα με τον Ξενοφώντα αναμέτρηση στην οποία οι «βυσσινί» ηττήθηκαν με σκορ 3-2, με το σύλλογο της Αμαλιάδας να έχει παράπονα από τη διαιτησία τα οποία εστιάζονται κυρίως στη φάση της αποβολής του Γκρίλλα με δεύτερη κίτρινη κάρτα ελάχιστα δευτερόλεπτα πριν τη λήξη του πρώτου μέρους. Από κει και πέρα στον Αστέρα κρατούν τα θετικά στοιχεία και εστιάζουν στη συνέχεια, που περιλαμβάνει τον αυριανό πρώτο αγώνα κυπέλλου με τον ΠΑΟ Βάρδας για την ημιτελική φάση παιχνίδι που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Στάδιο Αμαλιάδας. Στον Αστέρα κάνουν λόγο για ένα δύσκολο παιχνίδι απέναντι σε μια ομάδα ανώτερης κατηγορίας, αλλά οι «βυσσινί» θα επιδιώξουν ένα καλό αποτέλεσμα το οποίο θα τους αυξήσει τις ελπίδες για πρόκριση στον τελικό. Κανονικά υπολογίζονται για το αυριανό παιχνίδι οι νεοαποκτηθέντες Τσίτσος και Ανδρεόπουλος
Αστέρας Αμαλιάδας: Σε ρυθμούς κυπέλλου
Αστέρας Αμαλιάδας: Σε ρυθμούς κυπέλλου
Κανονικά υπολογίζονται για αύριο οι Τσίτσος και Ανδρεόπουλος
Του Πάνου Ηλιόπουλου
panosproti@gmail.com
Πίσω τους αφήνουν στον Αστέρα Αμαλιάδας την αναμέτρηση στα Κρέστενα με τον Ξενοφώντα αναμέτρηση στην οποία οι «βυσσινί» ηττήθηκαν με σκορ 3-2, με το σύλλογο της Αμαλιάδας να έχει παράπονα από τη διαιτησία τα οποία εστιάζονται κυρίως στη φάση της αποβολής του Γκρίλλα με δεύτερη κίτρινη κάρτα ελάχιστα δευτερόλεπτα πριν τη λήξη του πρώτου μέρους. Από κει και πέρα στον Αστέρα κρατούν τα θετικά στοιχεία και εστιάζουν στη συνέχεια, που περιλαμβάνει τον αυριανό πρώτο αγώνα κυπέλλου με τον ΠΑΟ Βάρδας για την ημιτελική φάση παιχνίδι που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Στάδιο Αμαλιάδας. Στον Αστέρα κάνουν λόγο για ένα δύσκολο παιχνίδι απέναντι σε μια ομάδα ανώτερης κατηγορίας, αλλά οι «βυσσινί» θα επιδιώξουν ένα καλό αποτέλεσμα το οποίο θα τους αυξήσει τις ελπίδες για πρόκριση στον τελικό. Κανονικά υπολογίζονται για το αυριανό παιχνίδι οι νεοαποκτηθέντες Τσίτσος και Ανδρεόπουλος