Ένας «ξέγνοιαστος καβαλάρης» έκανε την εμφάνισή του σε δρόμο στο Ηράκλειο Κρήτης. Ο συγκεκριμένος μοτοσικλετιστής κυκλοφόρησε, έχοντας στην πλάτη του, την πινακίδα της μηχανής του.
Δεν πέρασε απαρατήρητος ο μοτοσικλετιστής που οδηγούσε τη μηχανή του στο Ηράκλειο και συγκεκριμένα στα φανάρια που βρίσκονται στην «είσοδο» της Αλικαρνασσού.
Ο αναβάτης έχει κυριολεκτικά δέσει την πινακίδα κυκλοφορίας του δικύκλου στην πλάτη του σακιδίου του.
Οι λόγοι; Άγνωστοι!
Τη φωτογραφία ανέβασε στο προφίλ του στο Facebook ο Γιάννης Λιονάκης, γράφοντας χαρακτηριστικά:
«Όταν θες να είσαι νόμιμος με κάθε τρόπο».
![](https://www.protinews.com.gr/wp-content/uploads/2024/01/PINAKIDA_FACEBOOK_15012024-1152x1536-1-768x1024.webp)
Τι άλλο θα σκαρφιστούν…