Κυριακή, 19 Μαΐου, 2024
ΑρχικήΗλείαΚωνσταντίνος Μητρόπουλος: «ΖΩ Ζαχάρω - Φιγαλεία» - Το ψηφοδέλτιο της νίκης!

Κωνσταντίνος Μητρόπουλος: «ΖΩ Ζαχάρω – Φιγαλεία» – Το ψηφοδέλτιο της νίκης!

Την Πέμπτη, 31 Αυγούστου, υποβάλαμε τον συνδυασμό μας «ΖΩ Ζαχάρω – Φιγαλεία» στην ειδική Ηλεκτρονική Πύλη του Υπουργείου Εσωτερικών. Έναν συνδυασμό, στον οποίο συνυπάρχουν η γνώση, η εμπειρία, οι νέες ιδέες, το κέφι για δουλειά. Μία πολυσυλλεκτική παράταξη με διάθεση ανιδιοτελούς προσφοράς για τον τόπο μας.

Ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου όλες και όλους για την τιμή που μου κάνουν με τη συμμετοχή τους.

Με την ομάδα της νίκης προχωράμε σταθερά μπροστά για τον τόποπου αγαπάμε!

Ακολουθούν αναλυτικά τα ονόματα των υποψήφιων Δημοτικών και Κοινοτικών συμβούλων:

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

1. Αντωνοπούλου Μαρίνα του Επαμεινώνδα (Νώντα)

2. Βάγιας Παναγιώτης του Γεωργίου

3. Βλάμη Παναγιώτα (Γιούλη) του Θεοδώρου

4. Γαλάνη Αθηνά του Κωνσταντίνου

5. Γρηγορόπουλος Γρηγόριος του Ιωάννη

6. Γρηγορόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου

7. Δαΐκου Βελούδω του Αθανασίου

8. Δρακόπουλος Γρηγόριος του Χρίστου

9. Ζαφειράκης Παναγιώτης του Σπυρίδωνα

10. Ζαχαροπούλου Νικολία του Ζαχαρία

11. Καράπαπα Φωτεινή (Φένια) του Γεωργίου

12. Καράπαπας Νικόλαος του Κωνσταντίνου

13. Κατσικαρώνης Ευθύμιος (Μάκης) του Γεωργίου

14. Καψής Κωνσταντίνος του Πέτρου

15. Κίζιλη Αφροδίτη του Χαραλάμπους

16. Κλημαντίρης Γεώργιος του Γρηγορίου

17. Κλημαντήρης Μιλτιάδης του Παναγιώτη

18. Κλιμαντήρης Ηρακλής του Γεωργίου

19. Κολτούκη Αλεξάνδρα του Κωνσταντίνου

20. Κόσσυφας Δημήτριος του Χαριλάου

21. Κόσσυφας Ιωάννης – Παναγιώτης του Αντωνίου

22. Κουτσόπουλος Νικόλαος του Γρηγορίου

23. Κρέσπης Γεώργιος του Αντωνίου

24. Κωνσταντοπούλου Διονυσία του Πολυζώη

25. Λαλιώτης Αριστείδης του Φωτίου

26. Λώλος Θεόδωρος του Δημητρίου

27. Μανιάτη Νίκη του Γεωργίου

28. Μπάμης Ιωάννης του Παναγιώτη

29. Νικολακόπουλος Γεώργιος του Χαραλάμπους

30. Νικολόπουλος Φώτιος του Παναγιώτη

31. Παναγοπούλου Θεοδώρα (Ντόρα) του Ευσταθίου

32. Παπασπύρου Ρωξάνη του Σωκράτη

33. Πάππου Κωνσταντίνα του Γεωργίου

34. Πλιάγκος Χρήστος του Νικολάου

35. Ρουμελιώτης Αριστογείτων (Άρης) του Αναστασίου

36. Σαρλάς Διονύσιος του Παναγιώτη

37. Σιάγκα Αικατερίνη του Παναγιώτη

38. Σκαλτσάς Γεώργιος του Παναγιώτη

39. Σκουτέρης Βασίλειος του Χρήστου

40. Σπετσέρη – Μισιχρόνη Όλγα του Γεράσιμου

41. Στόκερ Αλεξάνδρα του Ρόμπερτ

42. Τερζής Ιωάννης του Αθανασίου

43. Τζάνε – Ρέππα Βενετία του Παντελεήμονα

44. Τζανέτος Αριστείδης του Ηλία

45. Τριγάζης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

46. Τρίμης Παναγιώτης του Δημητρίου

47. Τσιρώνης Γεώργιος του Ετεοκλή

48. Χριστόπουλος Γεώργιος του Αναστασίου

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι:

Ζαχάρω

1. Αθανασοπούλου Λαμπρινή του Βασιλείου

2. Γκόγκας Παναγιώτης του Ιωάννη

3. Ευθυμιόπουλος Αλέξανδρος του Γεωργίου

4. Εφορακόπουλος Παναγιώτης του Γεωργίου

5. Ζαφειρόπουλος Δημήτριος του Αθανασίου

6. Κόσσυφας Παναγιώτης – Γεώργιος του Δημητρίου

7. Μπολιάρη Δήμητρα του Σπυρίδωνα

8. Νικολοπούλου Γεωργία του Δημοσθένη

9. Ρουμελιώτη Γεωργία – Χρυσοβαλάντη του Θεόφιλου

10. Τερζής Ιωάννης του Γρηγορίου

11. Φωτόπουλος Σπήλιος του Αντωνίου

12. Χρυσανθοπούλου Αγγελική του Νικολάου

Νέα Φιγαλεία

1. Γεωργακόπουλος Νικόλαος του Χρήστου

2. Γιαννίκου Μαρία (Έρη) Χαραλάμπους

3. Καπογιάννης Γεώργιος του Νικολάου

4. Καράπαπα Σοφία του Νικολάου

5. Καστρινός Φώτιος του Γεωργίου

6. Μπινιώρης Γεώργιος του Πανάγου

7. Πάλλας Παναγιώτης του Γεωργίου

8. ΦάμελουΠασχαλία (Λίντα) του Θεοδώρου

Άγιος Ηλίας

Τσιλιβίτας Μιχαήλ του Αναστασίου

Ανήλιο

1. Φλέσσας Κωνσταντίνος του Μιχαήλ

2. Ψωμά Ιωάννα – Ξανθή του Κωνσταντίνου

Αρήνη

1. Άγριος Γεώργιος – Νικόλαος του Δημητρίου

2. Κάντζιος Ιωάννης του Σταύρου

3. Φιλιππόπουλος Δημήτριος του Παναγιώτη

Αρτέμιδα (Τ. Κουμουθέκρα)

Λαμπρόπουλος Χαράλαμπος του Κωνσταντίνου

Γιαννιτσοχώρι

1. Ασημακοπούλου Δήμητρα του Ευσταθίου

2. Καλογεροπούλου Παναγιώτα (Πέννυ) του Λυμπέρη

3. Παπαγιώργος Γεώργιος του Ιωάννη

4. Παπακυριακοπούλου Ευθυμία του Θεοδώρου

5. Σταυροπούλου Νίκη του Ιωάννη

6. Στρίγγα Αθανασία του Παναγιώτη

7. Τριγάζης Αναστάσιος του Κωνσταντίνου

8. Τρίμμης Ιωάννης του Ευσταθίου

Κακόβατος

1. Άλλα Τζουλιάνα του Νιγιαζί

2. Ζερμπίνη Ελένη του Γεωργίου

3. Μακρή Αγλαΐα (Λίτσα) του Γεωργίου

4. Πούρνος Γεώργιος του Κωνσταντίνου

5. Πούρνος Επαμεινώνδας (Νώντας) του Γεωργίου

6. Τριπύλας Παναγιώτης του Ιωάννη

Καλίδονα

1. Άγριος Ανδρέας του Χαραλάμπους

2. Αλεξόπουλος Λάμπρος του Φωτίου

3. Κανέλλου – Αναστασοπούλου Λαμπρινή του Παναγιώτη

4. Κυριακοπούλου Μαρία του Στεφάνου

5. Μαρινοπούλου Παναγιώτα του Αθανασίου

6. Παπαδοπούλου Πηνελόπη του Ιωάννη

7. Ρουμπούλας Γεώργιος του Κωνσταντίνου

8. Τζιάρου Γρηγορία (Ρία) του Αγησιλάου

Κρυονέρι Ολυμπίας

1. Βλάμης Γρηγόριος του Αναστασίου

2. Κουτσούνης Αθανάσιος του Γεωργίου

Λέπρεο

1. Βλάμη Χρυσούλα του Κωνσταντίνου

2. Βλάχος Παναγιώτης του Ιωάννη

3. Κουνάδη Αλεξάνδρα του Αριστοτέλη

4. Κρανίτη Γαρούφω του Αλεξίου

5. Νεοφώτιστος Δημήτριος του Χρήστου

6. Νεοφώτιστος Διονύσιος του Γρηγορίου

7. Νικολοπούλου Ελένη του Ιωάννη

8. Πλευριάς Παναγιώτης του Γεωργίου

Μάκιστος

Αθανασόπουλος Πέτρος του Ιωάννη

Μηλέα

1. Μάντεσης Αθανάσιος του Γεωργίου

2. Τζανέτου Γεωργία του Χρήστου

Μίνθη

1. Παναγούλια Βελούδω του Νικολάου

2. Τριγάζης Δημήτριος του Αγαμέμνονα

Νεοχώρι

1. Αγραπηδάς Χρήστος του Ιωάννη

2. Γεωργούλια Ευγενία (Τζένη) του Κωνσταντίνου

3. Καραχάλιου Χριστίνα του Αναστασίου

4. Κορμά Φωτεινή (Φανή) του Αθανασίου

5. Μπαϊράμι Βασίλειος του Ντριτάν

6. Μπαλαδήμας Σπυρίδων του Γεωργίου

7. Μπέσικος Δημήτριος του Νικολάου

8. Σκαλτσάς Γεώργιος του Ιωάννη

Ξηροχώρι

1. Αλεξανδροπούλου Αναστασία του Σπυρίδωνα

2. Γεωργούλια Βασιλική του Οδυσσέα

3. Γιαννακόπουλος Ιωάννης του Παναγιώτη

4. Μπεκρή Σπυριδούλα (Ρούλα) του Παναγιώτη

5. Μπεκρής Ευθύμιος του Αντωνίου

6. Τζανετόπουλος Αθανάσιος του Τζανέτου

7. Τσεκουράς Πολυζώης (Ζώης) του Νικολάου

8. Χριστοδουλοπούλου Ευσταθία (Έφη) του Ιωάννη

Περιβόλια

Πολύδωρος Ιωάννης του Χρήστου

Πετράλωνα

Καππής Χαράλαμπος

Πρασιδάκι

1. Καρούμπαλη Ιωάννα του Γεωργίου

2. Καρούμπαλης Κωνσταντίνος του Αριστείδη

3. Σταθόπουλος Ευάγγελος του Αθανασίου

Ροδινά

Γκάβαλος Διονύσιος του Παναγιώτη

Σμέρνα

Βλασσόπουλος Παναγιώτης του Ιωάννη

Στόμιο

Φωτεινός Παναγιώτης του Βασιλείου

Σχίνοι

1. Γραμματικός Παναγιώτης του Γεωργίου

2. Ζαφειράκη Μαρία του Γεωργίου

3. Θεοδωρόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου

4. Κυριακοπούλου Φαίδρα του Νικολάου

5. Παλαμίδας Ευθύμιος (Μάκης) του Κωνσταντίνου

6. Παρασκευοπούλου Αναστασία του Γεωργίου

7. Σελτσιώτης Αθανάσιος (Θάνος) του Χρήστου

8. Χριστιά Θεοδώρα του Νικολάου

Ταξιάρχες

1. Ανδριόπουλος Διονύσιος του Παναγιώτη

2. Κουρούβανη Γεωργία του Ιωάννη

3. Λαμπροπούλου Παναγιώτα (Τούλα) του Γεωργίου

4. Μόσχου Αικατερίνη του Αθανασίου

5. Μπαντές Χρήστος του Δημητρίου

6. Μπέσικος Νικόλαος του Γεωργίου

7. Πλιάγκος Χρήστος του Αντωνίου

8. Σταματελοπούλου Ελένη του Διονυσίου

Χρυσοχώρι

1. Γρηγορόπουλος Παναγιώτης του Δημητρίου

2. Τσελίκας Κωνσταντίνος του Παναγιώτη

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
spot_img
spot_img
spot_img

ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΑΡΘΡΑ