Παρασκευή, 19 Ιουλίου, 2024
ΑρχικήΗλείαΤο Ψηφοδέλτιο της Μεγάλης Νίκης στις 8 Οκτώβρη !!!

Το Ψηφοδέλτιο της Μεγάλης Νίκης στις 8 Οκτώβρη !!!

Οι υποψήφιοι ΔημοτικοίΣύμβουλοι  στις 3 Εκλογικές Περιφέρειες και οι υποψήφιοι  Σύμβουλοι  και Πρόεδροι  στις  Δημοτικές Κοινότητες του Δήμου Πηνειού, με την ΄΄ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ΄΄ Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Πηνειού,του Υποψηφίου Δημάρχου ΑΛΕΞΗ ΑΘ. ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ.

Ήρθε η ώρα, που ο λαός μπορεί πια να κρίνει και να συγκρίνει. Ήρθε η ώρα να αλλάξουμε σελίδα στο Δήμο Πηνειού.

Στις 30 Αυγούστου υποβάλλαμε επιτυχώς στην Ηλεκτρονική πύλη υποψηφιοτήτων Δημοτικών και Περιφερειακών Εκλογών,  το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού μας ΄΄ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ΄΄, Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Πηνειού.

 Το σύνολο των ανθρώπων που  στελεχώνουν τον συνδυασμό μας είναι  ένα μίγμα έμπειρων, νέων προσώπων αλλά κυρίως νέων ανθρώπων που μας ενώνει η αγάπη για τον τόπο μας και η διάθεση για προσφορά.

Οι 59 υποψήφιοι  Δημοτικοί  Σύμβουλοι  στις 3 Εκλογικές Περιφέρειες και οι 89 υποψήφιοι  Σύμβουλοι  και Προέδροι  στις  Δημοτικές Κοινότητες του Δήμου Πηνειού, με την ΄΄ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ΄΄ εν όψει των αυτοδιοικητικών εκλογών της 8ης Οκτωβρίου, που τιμούν το ψηφοδέλτιό μας και  δραστηριοποιούνται με επιτυχία σε διάφορους επαγγελματικούς τομείς, οικογενειάρχες, επιστήμονες, νέους ανθρώπους με διάθεση προσφοράς, είναι:

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΣΤΙΣ 3 ΕΚΛΟΓΙΚΕΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ Δ. ΠΗΝΕΙΟΥ.

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΛΟΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΒΕΤΟΥΛΑΔΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΒΙΣΒΑΡΔΗ ΤΑΤΙΑΝΑ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΓΑΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΟΣΚΩΤΑΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΓΚΙΝΑΛΑ ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΚΑΛΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΚΑΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΚΑΡΑΛΑΓΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΚΑΡΙΝΑ ΝΕΡΤΙΛΑ του ΙΣΟΥΦ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΚΑΤΣΑΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΚΑΤΣΑΡΗ ΚΟΡΔΟΠΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΚΕΑΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΟΙΖΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΚΛΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΕΙΡΗΝΗ (ΒΑΝΤΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΚΟΥΝΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΚΟΥΣΙΝΙΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΛΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΛΕΝΤΕΡΗ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΜΑΛΛΙΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΜΑΝΟΥΣΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΜΕΝΙΟΥ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΜΑΡΙΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΜΟΥΡΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΠΥΡΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΜΠΙΛΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΝΤΟΥΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΚΗΣ) (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΔΟΥΛΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΡΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΣΕΡΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΣΤΗΘΟΥ ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΣΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΣΧΟΙΝΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΤΕΡΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΤΣΕΡΕΜΕ ΑΡΕΤΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΧΡΕΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ  ΣΤΙΣ  Δ.Κ. Δ. ΠΗΝΕΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ

ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΥΜΠΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

ΑΝΑΜΟΥΡΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΒΛΑΧΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΙΑΡΙΚΑΝΗ ΚΑΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΛΑΡΥΤΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΟΥΚΟΥΜΑΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

ΜΠΙΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΡΗΓΑΤΟΥ ΣΩΤΗΡΩ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΣΥΜΕΩΝ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΦΡΕΤΖΑΓΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΑΓΓΕΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΑΓΑΝΟΥ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΒΟΥΡΤΣΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ

ΓΕΝΝΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΡΥΜΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΡΑΖΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΠΕΤΡΟΥ

ΜΑΥΡΟΜΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ

ΝΤΑΛΚΟΥΡΑ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΞΥΛΟΚΟΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ (ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ) ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΥΡΑΣ

ΒΑΓΕΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΑΔΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ συζ. ΑΝΔΡΕΑ

ΜΑΝΕΤΑ ΚΑΠΟΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ

ΓΚΟΓΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ συζ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΚΟΥΣΙΝΙΩΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΡΕΓΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΒΑΣΙΛΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΖΟΡΜΠΑΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΡΑΛΑΓΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΜΕΡΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΜΥΡΤΟΥΝΤΙΩΝ

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΑΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΔΙΑΚΑΥΤΙΟΥ

ΜΥΛΩΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΕΡΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΥ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΑΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΜΙΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΛΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΡΙΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΜΗΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΗΡΑΚΛΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΥΓΙΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ συζ. ΛΕΩΝΙΔΑ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΦΛΙΓΚΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΧΟΥ

ΑΣΒΕΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΠΟΥΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΡΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΑΒΡΙΛΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΑΚΚΑΤΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΟΥΠΑΚΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΙΩΑΝΝΗ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΟΥ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΡΕΓΚΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΙΜΙΖΑ

ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αλέξης Αθ. Καστρινός

Υποψήφιος Δήμαρχος Δ. Πηνειού

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΑΡΘΡΑ

Το Ψηφοδέλτιο της Μεγάλης Νίκης στις 8 Οκτώβρη !!!

Οι υποψήφιοι ΔημοτικοίΣύμβουλοι  στις 3 Εκλογικές Περιφέρειες και οι υποψήφιοι  Σύμβουλοι  και Πρόεδροι  στις  Δημοτικές Κοινότητες του Δήμου Πηνειού, με την ΄΄ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ΄΄ Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Πηνειού,του Υποψηφίου Δημάρχου ΑΛΕΞΗ ΑΘ. ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ.

Ήρθε η ώρα, που ο λαός μπορεί πια να κρίνει και να συγκρίνει. Ήρθε η ώρα να αλλάξουμε σελίδα στο Δήμο Πηνειού.

Στις 30 Αυγούστου υποβάλλαμε επιτυχώς στην Ηλεκτρονική πύλη υποψηφιοτήτων Δημοτικών και Περιφερειακών Εκλογών,  το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού μας ΄΄ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ΄΄, Ανεξάρτητη Δημοτική Κίνηση Πηνειού.

 Το σύνολο των ανθρώπων που  στελεχώνουν τον συνδυασμό μας είναι  ένα μίγμα έμπειρων, νέων προσώπων αλλά κυρίως νέων ανθρώπων που μας ενώνει η αγάπη για τον τόπο μας και η διάθεση για προσφορά.

Οι 59 υποψήφιοι  Δημοτικοί  Σύμβουλοι  στις 3 Εκλογικές Περιφέρειες και οι 89 υποψήφιοι  Σύμβουλοι  και Προέδροι  στις  Δημοτικές Κοινότητες του Δήμου Πηνειού, με την ΄΄ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ΄΄ εν όψει των αυτοδιοικητικών εκλογών της 8ης Οκτωβρίου, που τιμούν το ψηφοδέλτιό μας και  δραστηριοποιούνται με επιτυχία σε διάφορους επαγγελματικούς τομείς, οικογενειάρχες, επιστήμονες, νέους ανθρώπους με διάθεση προσφοράς, είναι:

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΣΤΙΣ 3 ΕΚΛΟΓΙΚΕΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ Δ. ΠΗΝΕΙΟΥ.

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΛΟΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΒΕΤΟΥΛΑΔΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΒΙΣΒΑΡΔΗ ΤΑΤΙΑΝΑ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΓΑΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΟΣΚΩΤΑΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΓΚΙΝΑΛΑ ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΚΑΛΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΚΑΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΚΑΡΑΛΑΓΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΚΑΡΙΝΑ ΝΕΡΤΙΛΑ του ΙΣΟΥΦ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΚΑΤΣΑΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΚΑΤΣΑΡΗ ΚΟΡΔΟΠΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΚΕΑΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΟΙΖΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΚΛΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΕΙΡΗΝΗ (ΒΑΝΤΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΚΟΥΝΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΚΟΥΣΙΝΙΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΛΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΛΕΝΤΕΡΗ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΜΑΛΛΙΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΜΑΝΟΥΣΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΜΕΝΙΟΥ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΜΑΡΙΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΜΟΥΡΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΠΥΡΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΜΠΙΛΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΝΤΟΥΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΚΗΣ) (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΔΟΥΛΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΡΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΣΕΡΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΣΤΗΘΟΥ ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΣΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΣΧΟΙΝΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΤΕΡΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΤΣΕΡΕΜΕ ΑΡΕΤΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ)

ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΚΕΦΑΛΟΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΧΡΕΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΤΡΑΓΑΝΟΥ)

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ  ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΙ  ΣΤΙΣ  Δ.Κ. Δ. ΠΗΝΕΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΙΟΥ

ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΥΜΠΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

ΑΝΑΜΟΥΡΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΒΛΑΧΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΙΑΡΙΚΑΝΗ ΚΑΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΛΑΡΥΤΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΟΥΚΟΥΜΑΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

ΜΠΙΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΡΗΓΑΤΟΥ ΣΩΤΗΡΩ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΣΥΜΕΩΝ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΦΡΕΤΖΑΓΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΑΓΓΕΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΑΓΑΝΟΥ

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΒΟΥΡΤΣΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ

ΓΕΝΝΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΡΥΜΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΡΑΖΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΠΕΤΡΟΥ

ΜΑΥΡΟΜΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ

ΝΤΑΛΚΟΥΡΑ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΞΥΛΟΚΟΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ (ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ) ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΥΡΑΣ

ΒΑΓΕΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΑΔΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ συζ. ΑΝΔΡΕΑ

ΜΑΝΕΤΑ ΚΑΠΟΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ

ΓΚΟΓΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ συζ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΚΟΥΣΙΝΙΩΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΡΕΓΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΒΑΣΙΛΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΖΟΡΜΠΑΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΡΑΛΑΓΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΜΕΡΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΜΥΡΤΟΥΝΤΙΩΝ

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΑΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΔΙΑΚΑΥΤΙΟΥ

ΜΥΛΩΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΕΡΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΥ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΑΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΜΙΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΛΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΡΙΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

ΜΗΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΗΡΑΚΛΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΥΓΙΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ συζ. ΛΕΩΝΙΔΑ

ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΦΛΙΓΚΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΧΟΥ

ΑΣΒΕΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΠΟΥΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΡΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΑΒΡΙΛΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΑΚΚΑΤΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΟΥΠΑΚΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ συζ. ΙΩΑΝΝΗ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΟΥ

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΡΕΓΚΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΙΜΙΖΑ

ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Αλέξης Αθ. Καστρινός

Υποψήφιος Δήμαρχος Δ. Πηνειού

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
spot_img
spot_img
spot_img

ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΑΡΘΡΑ