Αστέρας Αμαλιάδας
![](https://www.protinews.com.gr/wp-content/uploads/2024/06/2-1024x683.jpg)
Επιτυχημένη εκδήλωση για τους μικρούς «βυσσινόλευκους»
![](https://www.protinews.com.gr/wp-content/uploads/2024/06/3-1024x683.jpg)
Ξεχωριστή ήταν η προχθεσινή μέρα για τον Αστέρα Αμαλιάδας, καθώς πραγματοποιήθηκε φιέστα για την ομάδα της Κ_16 η οποία κατέκτησε το πρωτάθλημα. Ο επικεφαλής του ΑΣΤΕΡΑ, Ανδρέας Παπαδάκος, ο Πρόεδρος, Κώστας Παπαδάκος, και το Διοικητικό Συμβούλιο του Α.Ο ΑΣΤΕΡΑ, εκφράζουν την ευγνωμοσύνη τους προς τους μικρούς «βυσσινόλευκους» για την πρόσφατη διάκρισή τους. Η απονομή βραβείων αποτελεί ένα ειλικρινές «ευχαριστώ» προς τους αθλητές και τον προπονητή των Ακαδημιών Λύσανδρο Τζαβάρα για την σπουδαία τους επίδοση. Η επιτυχημένη εκδήλωση έγινε στο Αθλητικό Κέντρο της Αμαλιάδας και παραβρέθηκαν μεταξύ άλλων ο Δήμαρχος Ήλιδας Χρήστος Χριστοδουλόπουλος, ο Αντιδήμαρχος Αθλητισμού Γιώργος Κράλλης καθώς και ο πρόεδρος της ΕΠΣ Ηλείας Άρης Κουλούρης.
![](https://www.protinews.com.gr/wp-content/uploads/2024/06/4-1024x683.jpg)
![](https://www.protinews.com.gr/wp-content/uploads/2024/06/5-1024x683.jpg)
![](https://www.protinews.com.gr/wp-content/uploads/2024/06/6-1024x683.jpg)
![](https://www.protinews.com.gr/wp-content/uploads/2024/06/7-1024x683.jpg)
![](https://www.protinews.com.gr/wp-content/uploads/2024/06/8-1024x683.jpg)