Από το Κέντρο Κοινότητας του Δήμου Ανδραβίδας-Κυλλήνης
Με αφορμή τα αυξημένα κρούσματα Ιλαράς σε παιδιά, πραγματοποιήθηκε εμβολιασμός σε παιδιά Ρομά την Τετάρτη 27/3/2024 στους καταυλισμούς του Δήμου Ανδραβίδας-Κυλλήνης για την πρόληψη εξάπλωσης της νόσου. Η δράση πραγματοποιήθηκε από το Κέντρο Κοινότητας του Δήμου Ανδραβίδας-Κυλλήνης σε συνεργασία με τον ΕΟΔΥ με υπεύθυνη την κυρία Τσέκου Κατερίνα.
![](https://www.protinews.com.gr/wp-content/uploads/2024/03/drasi-4-768x1024.jpeg)