Πέμπτη, 25 Ιουλίου, 2024
ΑρχικήΑθλητικάΟι τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σ/Κ

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σ/Κ

Σάββατο 29/06

    01:00

        ANT1

        Κολομβία – Κόστα Ρίκα

        Copa America 2024

    01:00

        ΑΝΤ1+

        Κολομβία – Κόστα Ρίκα

        Copa America 2024

    04:00

        ANT1

        Παραγουάη – Βραζιλία

        Copa America 2024

    04:00

        ΑΝΤ1+

        Παραγουάη – Βραζιλία

        Copa America 2024

    11:45

        COSMOTE SPORT 5 HD

        MotoGP 2024

        Motul TT Assen – Κατατακτήριες Δοκιμές

    16:00

        COSMOTE SPORT 6 HD

        ATP 250 2024

        Μαγιόρκα

    17:00

        COSMOTE SPORT 7 HD

        WRC 2024

        Πολωνία, SS13 Swietajno 2

    17:00

        ΑΝΤ1+

        Formula 1 Red Bull Ring, Qualifying

        Μηχανοκίνητα

    17:05

        COSMOTE SPORT 5 HD

        Moto-E World Championship 2024

        Ολλανδία, Άσσεν (2ος Αγώνας)

    19:00

        ΕΡΤ1

        Ελβετία – Ιταλία

        UEFA Euro 2024

    19:00

        ΕΡΤ3

        Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου

        Στίβος

    19:00

        COSMOTE SPORT 1 HD

        Παναθηναϊκός – Ουνιόν Χάουζ

        Φιλικός Αγώνας

    22:00

        ΕΡΤ1

        Γερμανία – Δανία

        UEFA Euro 2024

Κυριακή 30/06

    03:00

        ANT1

        Αργεντινή – Περού

        Copa America 2024

    03:00

        ΑΝΤ1+

        Καναδάς – Χιλή

        Copa America 2024

    03:00

        ΑΝΤ1+

        Αργεντινή – Περού

        Copa America 2024

    06:00

        COSMOTE SPORT 6 HD

        Τεοφίμο Λόπεζ – Στιβ Κλάγκετ

        WBO Super Lightweight World Championship

    10:35

        COSMOTE SPORT 5 HD

        MotoGP 2024

        Motul TT Assen – Προθέρμανση

    11:45

        COSMOTE SPORT 5 HD

        Moto3 2024

        Motul TT Assen – Αγώνας

    13:00

        COSMOTE SPORT 5 HD

        Moto2 2024

        Motul TT Assen – Αγώνας

    15:00

        COSMOTE SPORT 7 HD

        WRC 2024

        Πολωνία, SS19 Mikolajki 2 Wolf Power Stage

    16:00

        ΑΝΤ1+

        Formula 1 Red Bull Ring, Αγώνας

        Μηχανοκίνητα

    16:30

        COSMOTE SPORT 5 HD

        Red Bull MotoGP Rookies Cup 2024

        Ολλανδία, Άσσεν – 2ος Αγώνας

    19:00

        ΕΡΤ1

        Αγγλία – Σλοβακία

        UEFA Euro 2024

    19:00

        ΕΡΤ3

        Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου

        Στίβος

    21:00

        COSMOTE SPORT 4 HD

        Stoiximan AegeanBall Festival

        2η ημέρα

    22:00

        ΕΡΤ1

        Ισπανία – Γεωργία

        UEFA Euro 2024

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΑΡΘΡΑ

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σ/Κ

Σάββατο 29/06

    01:00

        ANT1

        Κολομβία – Κόστα Ρίκα

        Copa America 2024

    01:00

        ΑΝΤ1+

        Κολομβία – Κόστα Ρίκα

        Copa America 2024

    04:00

        ANT1

        Παραγουάη – Βραζιλία

        Copa America 2024

    04:00

        ΑΝΤ1+

        Παραγουάη – Βραζιλία

        Copa America 2024

    11:45

        COSMOTE SPORT 5 HD

        MotoGP 2024

        Motul TT Assen – Κατατακτήριες Δοκιμές

    16:00

        COSMOTE SPORT 6 HD

        ATP 250 2024

        Μαγιόρκα

    17:00

        COSMOTE SPORT 7 HD

        WRC 2024

        Πολωνία, SS13 Swietajno 2

    17:00

        ΑΝΤ1+

        Formula 1 Red Bull Ring, Qualifying

        Μηχανοκίνητα

    17:05

        COSMOTE SPORT 5 HD

        Moto-E World Championship 2024

        Ολλανδία, Άσσεν (2ος Αγώνας)

    19:00

        ΕΡΤ1

        Ελβετία – Ιταλία

        UEFA Euro 2024

    19:00

        ΕΡΤ3

        Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου

        Στίβος

    19:00

        COSMOTE SPORT 1 HD

        Παναθηναϊκός – Ουνιόν Χάουζ

        Φιλικός Αγώνας

    22:00

        ΕΡΤ1

        Γερμανία – Δανία

        UEFA Euro 2024

Κυριακή 30/06

    03:00

        ANT1

        Αργεντινή – Περού

        Copa America 2024

    03:00

        ΑΝΤ1+

        Καναδάς – Χιλή

        Copa America 2024

    03:00

        ΑΝΤ1+

        Αργεντινή – Περού

        Copa America 2024

    06:00

        COSMOTE SPORT 6 HD

        Τεοφίμο Λόπεζ – Στιβ Κλάγκετ

        WBO Super Lightweight World Championship

    10:35

        COSMOTE SPORT 5 HD

        MotoGP 2024

        Motul TT Assen – Προθέρμανση

    11:45

        COSMOTE SPORT 5 HD

        Moto3 2024

        Motul TT Assen – Αγώνας

    13:00

        COSMOTE SPORT 5 HD

        Moto2 2024

        Motul TT Assen – Αγώνας

    15:00

        COSMOTE SPORT 7 HD

        WRC 2024

        Πολωνία, SS19 Mikolajki 2 Wolf Power Stage

    16:00

        ΑΝΤ1+

        Formula 1 Red Bull Ring, Αγώνας

        Μηχανοκίνητα

    16:30

        COSMOTE SPORT 5 HD

        Red Bull MotoGP Rookies Cup 2024

        Ολλανδία, Άσσεν – 2ος Αγώνας

    19:00

        ΕΡΤ1

        Αγγλία – Σλοβακία

        UEFA Euro 2024

    19:00

        ΕΡΤ3

        Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου

        Στίβος

    21:00

        COSMOTE SPORT 4 HD

        Stoiximan AegeanBall Festival

        2η ημέρα

    22:00

        ΕΡΤ1

        Ισπανία – Γεωργία

        UEFA Euro 2024

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
spot_img
spot_img
spot_img

ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΑΡΘΡΑ