Σάββατο, 27 Ιουλίου, 2024
ΑρχικήΑθλητικάΠανελλήνια διάκριση για τον Άγγελο Παναγόπουλο

Πανελλήνια διάκριση για τον Άγγελο Παναγόπουλο

Είναι αθλητής του Συλλόγου Αρχαίας Ολυμπίας

Συγχαρητήρια στον Άγγελο Παναγόπουλο που κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο στην κατηγορία των 85 κιλών, ο οποίος είναι αθλητής του Συλλόγου Αρχαίας Ολυμπίας στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Ζίου Ζίτσου εφήβων/νεανίδων που έλαβε χώρα στις εγκαταστάσεις των εκπαιδευτηρίων Δούκα. Από τον ίδιο σύλλογο αγωνίστηκαν ακόμη η Κων. Αργυροπούλου που πήρε την 5η θέση στα 63κ και ο Γ. Αντωνόπουλος που κατέλαβε την 9η θέση στα 63κ. Ο Παναγόπουλος είναι μέλος της αποστολής για το πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα στο Βουκουρέστι και στο παγκόσμιο πρωτάθλημα στην Κρήτη. Συγχαρητήρια σε όλους!