Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββατοκύριακου

Σαββάτο

    18:00

        ΕΡΤ3

        Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος

        Μικρός τελικός

    18:00

        COSMOTE SPORT 4 HD

        Ολυμπιακός – Ερυθρός Αστέρας

        Μπάσκετ

    19:00

        Novasports 1HD

        Σλοβενία – Νορβηγία

        UEFA Nations League 2022

    19:00

        Novasports Prime

        Βόρεια Ιρλανδία – Κόσοβο

        UEFA Nations League 2022

    19:30

        COSMOTE SPORT 8 HD

        Ρεάλ Μαδρίτης – Μπέτις

        ACB Supercopa Endesa 2022

    21:00

        ΕΡΤ3

        Τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος

        Τελικός

    21:45

        Novasports Start

        Ισραήλ – Αλβανία

        UEFA Nations League 2022

    21:45

        Novasports 5HD

        Σκωτία – Ιρλανδία

        UEFA Nations League 2022

    21:45

        Novasports 4HD

        Σερβία – Σουηδία

        UEFA Nations League 2022

    21:45

        Novasports 3HD

        Τσεχία – Πορτογαλία

        UEFA Nations League 2022

    21:45

        Novasports 2HD

        Ισπανία – Ελβετία

        UEFA Nations League 2022

    21:45

        Novasports 1HD

        Λεπτό προς λεπτό

        UEFA Nations League 2022

    21:45

        ALPHA+        Novasports Prime

Κύπρος – Ελλάδα

        UEFA Nations League 2022

    22:30

        COSMOTE SPORT 8 HD

        Μπαρτσελόνα – Μπανταλόνα

        ACB Supercopa Endesa 2022

    Κυριακή

    13:30

        Novasports 4HD

        Ιαπωνία – Καναδάς

        Μουντομπάσκετ Γυναικών

    13:30

        COSMOTE SPORT 8 HD

        World Padel Tour 2022

        Μαδρίτη

    16:00

        Novasports Start

        Μολδαβία – Λιχτενστάιν

        UEFA Nations League 2022

    16:00

        Novasports Prime

        Ανδόρα – Λετονία

        UEFA Nations League 2022

    18:00

        COSMOTE SPORT 9 HD

        Extreme-E 2022

        Αντοφαγκάστα, Χιλή – Αγώνας

    19:00

        Novasports Start

        Αζερμπαϊτζάν – Καζακστάν

        UEFA Nations League 2022

    19:00

        Novasports Prime

        Σλοβακία – Λευκορωσία

        UEFA Nations League 2022

    21:45

        Novasports Start

        Νήσοι Φερόε – Τουρκία

        UEFA Nations League 2022

    21:45

        Novasports 5HD

        Λουξεμβούργο – Λιθουανία

        UEFA Nations League 2022

    21:45

        Novasports 4HD

        Ουαλία – Πολωνία

        UEFA Nations League 2022

    21:45

        Novasports 3HD

        Αυστρία – Κροατία

        UEFA Nations League 2022

    21:45

        Novasports 2HD

        Ολλανδία – Βέλγιο

        UEFA Nations League 2022

    21:45

        Novasports 1HD

        Δανία – Γαλλία

        UEFA Nations League 2022

Σχετικά Άρθρα

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ