Α1 ΕΣΚΑΗ: Η κλήρωση του πρωταθλήματος

Πραγματοποιήθηκε  η κλήρωση της Α1 ΕΣΚΑΗ. Ο Προμηθέας 2014 μπήκε στην κλήρωση, ωστόσο, όπως όλα δείχνουν θα προβιβαστεί στην Γ΄ Εθνική, μέσω wild card, στη θέση του Α.Σ.Σ. Αμαλιάδας, κάτι που θα οριστικοποιηθεί από την Ε.Ο.Κ. την Παρασκευή, καθώς η Ομοσπονδία έχει αποστείλει πρόσκληση για να εκδηλώσουν ενδιαφέρον και άλλες ομάδες της Α1. Ο Πυρσός θα είναι αυτός που θα πάρει τη θέση του Προμηθέα 2014 στην Α1. Στην πρεμιέρα, το Σ.Ε.Φ.Α. Ανδραβίδας υποδέχεται τα Αραχωβίτικα και ο Πανωλενειακός Καράτουλα τον Αστέρα Τεμένης.

1η Αγωνιστική

Σ.Ε.Φ.Α.-Αραχωβίτικα/Ακταίο

Κεραυνός Αιγίου-Α.Ε. Αγυιάς

Ε.Α.Π.-Ήφαιστος/Αχιλλέας

Δύμη-Φαέθων

Ε.Α. Παραλίας-Ολυμπιάδα

Απολλωνιάδα-Προμηθέας 2014 Πανωλενειακός-Αστέρας Τεμένης

2η Αγωνιστική

Αστέρας Τ.-Απολλωνιάδα

Προμηθέας 2014-Ε.Α. Παραλίας

Ολυμπιάδα-Δύμη

Φαέθων-ΕΑΠ

Ηφαιστος/Αχιλλέας-Κεραυνός

Αγυιά-Σ.Ε.Φ.Α.

Αραχωβίτικα-Πανωλενειακός

3η Αγωνιστική

Σ.Ε.Φ.Α.-Ηφαιστος/Αχιλλέας

Κεραυνός-Φαέθων Ε.Α.Π.-Ολυμπιάδα

Δύμη-Προμηθέας 2014

Ε.Α. Παραλίας-Αστέρας Τ.

Απολλωνιάδα-Πανωλενειακός

Αραχωβίτικα-Αγυιά

4η Αγωνιστική

Απολλωνιάδα-Αραχωβίτικα

Πανωλενειακός-Ε.Α. Παραλίας

Αστέρας Τ.-Δύμη

Προμηθέας 2014-Ε.Α.Π.

Ολυμπιάδα-Κεραυνός

Φαέθων-Σ.Ε.Φ.Α.

Ηφαιστος/Αχιλλέας-Αγυιά

5η Αγωνιστική

Σ.Ε.Φ.Α.-Ολυμπιάδα

Κεραυνός-Προμηθέας 2014

Ε.Α.Π.-Αστέρας

Δύμη-Πανωλενειακός

ΕΑ Παραλίας-Απολλωνιάδα

Αγυιά-Φαέθων

Αραχωβίτικα-Ηφαιστος/Αχιλλέας

6η Αγωνιστική

Ε.Α. Παραλίας-Αραχωβίτικα

Απολλωνιάδα-Δύμη

Πανωλενειακός-Ε.Α.Π.

Αστέρας-Κεραυνός

Προμηθέας 2014-Σ.Ε.Φ.Α.

Ολυμπιάδα-Αγυιά

Φαέθων-Ηφαιστος/Αχιλλέας

7η Αγωνιστική

Σ.Ε.Φ.Α.-Αστέρας

Κεραυνός-Πανωλενειακός

Ε.Α.Π.-Απολλωνιάδα

Δύμη-Ε.Α. Παραλίας

Ηφαιστος/Αχιλλέας-Ολυμπιάδα

Αγυιά-Προμηθέας 2014

Αραχωβίτικα-Φαέθων

8η Αγωνιστική

Δύμη-Αραχωβίτικα

Ε.Α. Παραλίας-Ε.Α.Π.

Απολλωνιάδα-Κεραυνός

Πανωλενειακός-Σ.Ε.Φ.Α.

Αστέρας-Αγυιά

Προμηθέας 2014-Ηφαιστος/Αχιλλέας

Ολυμπιάδα-Φαέθων

9η Αγωνιστική

Σ.Ε.Φ.Α.-Απολλωνιάδα

Κεραυνός-Ε.Α. Παραλίας

Ε.Α.Π.-Δύμη

Φαέθων-Προμηθέας 2014

Ηφαιστος/Αχιλλέας-Αστέρας

Αγυιά-Πανωλενειακός

Αραχωβίτικα-Ολυμπιάδα

10η Αγωνιστική

Ε.Α.Π.-Αραχωβίτικα

Δύμη-Κεραυνός

Ε.Α. Παραλίας-Σ.Ε.Φ.Α.

Απολλωνιάδα-Αγυιά

Πανωλενειακός-Ηφαιστος/Αχιλλέας

Αστέρας-Φαέθων

Προμηθέας 2014-Ολυμπιάδα

11η Αγωνιστική

Σ.Ε.Φ.Α.-Δύμη

Κεραυνός-Ε.Α.Π.

Ολυμπιάδα-Αστέρας

Φαέθων-Πανωλενειακός

Ηφαιστος/Αχιλλέας-Απολλωνιάδα

Αγυιά-Ε.Α. Παραλίας

Αραχωβίτικα-Προμηθέας 2014

12η Αγωνιστική

Κεραυνός-Αραχωβίτικα

Ε.Α.Π.-Σ.Ε.Φ.Α.

Δύμη-Αγυιά

Ε.Α. Παραλίας-Ηφαιστος/Αχιλλέας

Απολλωνιάδα-Φαέθων

Πανωλενειακός-Ολυμπιάδα

Αστέρας-Προμηθέας 2014

13η Αγωνιστική

Σ.Ε.Φ.Α.-Κεραυνός

Προμηθέας 2014-Πανωλενειακός

Ολυμπιάδα-Απολλωνιάδα

Φαέθων-Ε.Α. Παραλίας

Ηφαιστος/Αχιλλέας-Δύμη

Αγυιά-Ε.Α.Π.

Αραχωβίτικα-Αστέρας

*Στον β΄γύρο οι έδρες αντιστρέφονται

Σχετικά Άρθρα

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ