Super League: Η κλήρωση του πρωταθλήματος

Πρεμιέρα το Σαββατοκύριακο 20-21 Αυγούστου

Διεξήχθη η κλήρωση της Super League για τη σεζόν 2022-23, ενώ η σέντρα είναι  προγραμματισμένη για τις 20 Αυγούστου Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

    1η αγωνιστική

    Άρης – Λεβαδειακός

    Ατρόμητος – ΟΦΗ

    Βόλος – Αστέρας

    Ολυμπιακός – ΠΑΣ

    Παναθηναϊκός – Ιωνικός

    ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός

    Λαμία – ΑΕΚ

    2η αγωνιστική

    ΑΕΚ – Βόλος

    Αστέρας – Ολυμπιακός

    Ιωνικός – Λεβαδειακός

    ΟΦΗ – Παναθηναϊκός

    Παναιτωλικός – Άρης

    ΠΑΟΚ – Ατρόμητος

    ΠΑΣ – Λαμία

    3η αγωνιστική

    ΑΕΚ – ΠΑΣ

    Άρης – ΠΑΟΚ

    Ατρόμητος – Παναιτωλικός

    Βόλος – ΟΦΗ

    Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός

    Ολυμπιακός – Ιωνικός

    Λαμία – Αστέρας

    4η αγωνιστική

    Αστέρας – Άρης

    Ιωνικός – Ατρόμητος

    Ολυμπιακός – Βόλος

    ΟΦΗ – Παναιτωλικός

    Παναθηναϊκός – ΑΕΚ

    ΠΑΟΚ – Λαμία

    ΠΑΣ – Λεβαδειακός

    5η αγωνιστική

    Άρης – Ολυμπιακός

    Ατρόμητος – Λαμία

    Βόλος – Ιωνικός

    Λεβαδειακός – Αστέρας

    ΟΦΗ – ΠΑΟΚ

    Παναθηναϊκός – ΠΑΣ

    Παναιτωλικός – ΑΕΚ

    6η αγωνιστική

    ΑΕΚ – Ιωνικός

    Αστέρας – ΟΦΗ

    Βόλος – Άρης

    Ολυμπιακός – Ατρόμητος

    ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

    ΠΑΣ – Παναιτωλικός

    Λαμία – Λεβαδειακός

    7η αγωνιστική

    Άρης – ΑΕΚ

    Ατρόμητος – ΠΑΣ

    Ιωνικός – Λαμία

    Λεβαδειακός – ΠΑΟΚ

    ΟΦΗ – Ολυμπιακός

    Παναθηναϊκός – Αστέρας

    Παναιτωλικός – Βόλος

    8η αγωνιστική

    ΑΕΚ – Ατρόμητος

    Άρης – Ιωνικός

    Αστέρας – Παναιτωλικός

    Βόλος – Λεβαδειακός

    Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

    ΠΑΣ – ΟΦΗ

    Λαμία – Παναθηναϊκός

    9η αγωνιστική

    Ατρόμητος – Βόλος

    Ιωνικός – ΠΑΣ

    Λεβαδειακός – ΑΕΚ

    ΟΦΗ – Λαμία

    Παναθηναϊκός – Άρης

    Παναιτωλικός – Ολυμπιακός

    ΠΑΟΚ – Αστέρας

    10η αγωνιστική

    ΑΕΚ – ΠΑΟΚ

    Άρης – ΟΦΗ

    Βόλος – Παναθηναϊκός

    Ιωνικός – Παναιτωλικός

    Λεβαδειακός – Ατρόμητος

    Ολυμπιακός – Λαμία

    ΠΑΣ – Αστέρας

    11η αγωνιστική

    Αστέρας – ΑΕΚ

    Ατρόμητος – Άρης

    ΟΦΗ – Ιωνικός

    Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

    Παναιτωλικός – Λεβαδειακός

    ΠΑΟΚ – ΠΑΣ

    Λαμία – Βόλος

    12η αγωνιστική

    ΑΕΚ – ΟΦΗ

    Άρης – Λαμία

    Ατρόμητος – Αστέρας

    Βόλος – ΠΑΣ

    Ιωνικός – ΠΑΟΚ

    Λεβαδειακός – Ολυμπιακός

    Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός

    13η αγωνιστική

    Αστέρας – Ιωνικός

    Ολυμπιακός – ΑΕΚ

    ΟΦΗ – Λεβαδειακός

    Παναθηναϊκός – Ατρόμητος

    ΠΑΟΚ – Βόλος

    ΠΑΣ – Άρης

    Λαμία – Παναιτωλικός

*Στο δεύτερο γύρο αντιστρέφονται οι έδρες των αγώνων

Σχετικά Άρθρα

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ