Γ’ Εθνική: Η κλήρωση του πρωταθλήματος

Εκτός έδρας  πρεμιέρες για Βάρδα και Αίαντα

Του Πάνου Ηλιόπουλου

panosproti@gmail.com

Πραγματοποιήθηκε χθες η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής, με τους ΠΑΟ Βάρδας  και Αίαντα Γαστούνης να ξεκινούν εκτός έδρας τις επίσημες υποχρεώσεις τους. Ειδικότερα οι «πράσινοι» παίζουν στον Αμβρακικό Λουτρού, ενώ ο Αίας παίζει στη Ζάκυνθο με τον Εθνικό Σκουλικάδο.

Αναλυτικά η κλήρωση:

1η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου –Αίας Γαστούνης
Διαγόρας Βραχνέικων –Τηλυκράτης
Αναγέννηση Άρτας –Παναιγιάλειος
Ναυπακτιακός Αστέρας –ΑΟ Διαβολιτσίου
Αχέρων Καναλακίου –Παναχαϊκή
Αμβρακικός Λουτρού –ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό:Παναγρινιακός
2η αγωνιστική
Παναγρινιακός –Εθνικός Σκουλικάδου
Αίας Γαστούνης –Διαγόρας Βραχνέικων
Τηλυκράτης –Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναιγιάλειος –Αχέρων Καναλακίου
ΑΟ Διαβολιτσίου –Αμβρακικός Λουτρού
Παναχαϊκή –ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό:Αναγέννηση Άρτας
3η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου –Διαγόρας Βραχνέικων
Αναγέννηση Άρτας –Παναγρινιακός
Ναυπακτιακός Αστέρας –Αίας Γαστούνης
Αμβρακικός Λουτρού –Τηλυκράτης
ΠΑΟ Βάρδας –Παναιγιάλειος
Παναχαϊκή –ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρεπό:Αχέρων Καναλακίου
4η αγωνιστική
Αναγέννηση Άρτας –Εθνικός Σκουλικάδου
Διαγόρας Βραχνέικων –Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναγρινιακός –Αχέρων Καναλακίου
Αίας Γαστούνης –Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης –Παναχαϊκή
Παναιγιάλειος –ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρεπό:ΠΑΟ Βάρδας
5η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου –Ναυπακτιακός Αστέρας
Αχέρων Καναλακίου –Αναγέννηση Άρτας
Αμβρακικός Λουτρού –Διαγόρας Βραχνέικων
ΠΑΟ Βάρδας –Παναγρινιακός
Παναχαϊκή –Αίας Γαστούνης
Παναιγιάλειος –Τηλυκράτης
Ρεπό:ΑΟ Διαβολιτσίου
6η αγωνιστική
Αχέρων Καναλακίου –Εθνικός Σκουλικάδου
Ναυπακτιακός Αστέρας –Αμβρακικός Λουτρού
Αναγέννηση Άρτας –ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων –Παναχαϊκή
Παναγρινιακός –ΑΟ Διαβολιτσίου
Αίας Γαστούνης –Παναιγιάλειος
Ρεπό:Τηλυκράτης
7η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου –Αμβρακικός Λουτρού
ΠΑΟ Βάρδας –Αχέρων Καναλακίου
Παναχαϊκή –Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΟ Διαβολιτσίου –Αναγέννηση Άρτας
Παναιγιάλειος –Διαγόρας Βραχνέικων
Τηλυκράτης –Παναγρινιακός
Ρεπό:Αίας Γαστούνης
8η αγωνιστική
ΠΑΟ Βάρδας –Εθνικός Σκουλικάδου
Αμβρακικός Λουτρού –Παναχαϊκή
Αχέρων Καναλακίου –ΑΟ Διαβολιτσίου
Ναυπακτιακός Αστέρας –Παναιγιάλειος
Αναγέννηση Άρτας –Τηλυκράτης
Παναγρινιακός –Αίας Γαστούνης
Ρεπό:Διαγόρας Βραχνέικων
9η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου –Παναχαϊκή
ΑΟ Διαβολιτσίου –ΠΑΟ Βάρδας
Παναιγιάλειος –Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης –Αχέρων Καναλακίου
Αίας Γαστούνης –Αναγέννηση Άρτας
Διαγόρας Βραχνέικων –Παναγρινιακός
Ρεπό:Ναυπακτιακός Αστέρας
10η αγωνιστική
ΑΟ Διαβολιτσίου –Εθνικός Σκουλικάδου
Παναχαϊκή –Παναιγιάλειος
ΠΑΟ Βάρδας –Τηλυκράτης
Αχέρων Καναλακίου –Αίας Γαστούνης
Ναυπακτιακός Αστέρας –Παναγρινιακός
Αναγέννηση Άρτας –Διαγόρας Βραχνέικων
Ρεπό:Αμβρακικός Λουτρού
11η αγωνιστική
Εθνικός Σκουλικάδου –Παναιγιάλειος
Τηλυκράτης –ΑΟ Διαβολιτσίου
Αίας Γαστούνης –ΠΑΟ Βάρδας
Παναγρινιακός –Αμβρακικός Λουτρού
Διαγόρας Βραχνέικων –Αχέρων Καναλακίου
Ναυπακτιακός Αστέρας –Αναγέννηση Άρτας
Ρεπό:Παναχαϊκή
12η αγωνιστική
Τηλυκράτης –Εθνικός Σκουλικάδου
ΑΟ Διαβολιτσίου –Αίας Γαστούνης
Παναχαϊκή –Παναγρινιακός
ΠΑΟ Βάρδας –Διαγόρας Βραχνέικων
Αμβρακικός Λουτρού –Αναγέννηση Άρτας
Αχέρων Καναλακίου –Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό:Παναιγιάλειος
13η αγωνιστική
Αίας Γαστούνης –Τηλυκράτης
Παναγρινιακός –Παναιγιάλειος
Διαγόρας Βραχνέικων –ΑΟ Διαβολιτσίου
Αναγέννηση Άρτας –Παναχαϊκή
Ναυπακτιακός Αστέρας –ΠΑΟ Βάρδας
Αμβρακικός Λουτρού –Αχέρων Καναλακίου
Ρεπό:Εθνικός Σκουλικάδου

Σχετικά Άρθρα

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ