Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (15/05)

Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά:

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD 
MotoGP 2021 Grand Prix de France – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD 
Moto2 2021 Grand Prix de France – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12.00 COSMOTE SPORT 6 HD 
2021 Τσιτσιπάς-Τζόκοβιτς ATP Masters 1000 Τένις

12:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Ζέγκεντ Κανόε / Καγιάκ

13:00 COSMOTE SPORT 6 HD WTA 1000 2021 Τένις

13:30 COSMOTE SPORT 5 HD 
Moto3 2021 Grand Prix de France – Κατατακτήριες Δοκιμές

13:35 Eurosport 1 
Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία

14:25 COSMOTE SPORT 5 HD 
MotoGP 2021 Grand Prix de France – Ελεύθερα δοκιμαστικά 4

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD 
Μπέρνλι – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 
Πανσερραϊκός-Τριγλία Football League Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 6 
HD 2021 ATP Masters 1000 Τένις

15:05 COSMOTE SPORT 5 
HD MotoGP 2021 Μηχανοκίνητα

16:00 ΕΡΤ Sports 2 
Ιωνικός – Διόμηδης Χάντμπολ

16:00 Novasports 2HD Σπέτσια – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 1HD 
Τζένοα – Αταλάντα  Serie A Ποδόσφαιρο

16:05 COSMOTE SPORT 5 HD 
Moto2 2021 Μηχανοκίνητα

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD 
Γκλάντμπαχ – Στουτγκάρδη   Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD 
Λεβερκούζεν – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD 
Σάλκε – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD 
Φράιμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD 
Σαουθάμπτον – Φούλαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
WTA 1000 2021 Τένις

18:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Ελλάδα – Αζερμπαϊτζάν CEV EuroVolley ανδρών Βόλεϊ

18:00 ΕΡΤ Sports 1 
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα υγρού στίβου Κολύμβηση

19:00 Novasports 5HD 
Γιουβέντους –Ίντερ Serie A Ποδόσφαιρο

19:15 COSMOTE SPORT 2 HD 
Τσέλσι – Λέστερ FA Cup Τελικός

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD 
2021 ATP Masters 1000 Τένις

19:30 Novasports 4HD 
ΟΦΗ – Παναιτωλικός Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD 
Απόλλων Σμύρνης – Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD 
ΑΕΛ – ΠΑΣ Γιάννινα Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD 
Ατρόμητος – Βόλος Super League Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD 
Ουάσινγκτον Μίστικς – Σικάγο Σκάι WNBA 2021 Μπάσκετ

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Ιντιάνα Πέισερς – Λος Άντζελες Λέικερς NBA Μπάσκετ

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
Μπενφίκα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πρωτάθλημα Πορτογαλίας  Ποδόσφαιρο

21:00 Novasports 5HD 
Δουνκέρκη – Τουλούζ Ligue 2 Ποδόσφαιρο

21:20 COSMOTE SPORT 9 HD 
Ελλάδα – Αυστρία  CEV EuroVolley γυναικών Βόλεϊ

21:45 Novasports 2HD
Αντερλεχτ – Γκενκ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 1HD 
Ρόμα – Λάτσιο Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD 
Μπράιτον – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD 
Μπράιτον – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 Eurosport 2 PGA Tour 
Μπάιρον Νέλσον   Γκολφ

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD 
Ρίο Άβε – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

22:50 Novasports Extra 1 
Λ.Α. Γκάλαξι – Οστιν MLS Ποδόσφαιρο

Σχετικά Άρθρα

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ