Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (24/04)

Δείτε αναλυτικά το πλούσιο αθλητικό πρόγραμμα με τις μεταδόσεις της σημερινής μέρας.

Aναλυτικά:

13:45 ANT1 
Ο Δρόμος προς το Euro

14:00 Youtube
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός A1 Μπάσκετ Γυναικών

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
Πάντερμπορν – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2

14:00 Novasports 2HD 
Σεντ Ετιέν – Μπρεστ Ligue 1

14:30 ΕΡΤ3 
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD 
Γιανίκ Σίνερ – Στέφανος Τσιτσιπάς Barcelona Open

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD 
Λίβερπουλ – Νιουκάσλ Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 3HD 
Μπόρνμουθ – Μπρέντφορντ EFL Championship

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Γκορένιε Βελένιε – ΑΕΚ EHF European Cup

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Έλτσε – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00 Eurosport 2 
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

15:00 Novasports 1HD 
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός Super League

15:30 Eurosport 1 
Φόρμουλα Ε: Βαλένθια

16:00 
Τζένοα – Σπέτσια Serie A

16:10 ΕΡΤ3 
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, τελικός κρίκων Ενόργανη Γυμναστική

16:25 Eurosport 2 
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

16:30 YouTube 
Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννενα A1 Μπάσκετ Γυναικών

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD 
Φράιμπουργκ – Χόφενχαϊμ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD 
Βόλφσμπουργκ – Ντόρτμουντ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD 
Ουνιόν Βερολίνου – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD 
Μάιντς – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD 
Σάλκε – Χέρτα Βερολίνου Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
ATP 500 Barcelona Open

17:00 Eurosport 1 
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

17:00 Novasports 4HD 
Γουότφορντ – Μίλγουολ EFL Championship

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD 
Βαγιαδολίδ – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15 ΕΡΤ3 
Προμηθέας Πάτρας – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League

17:15 Novasports 1HD 
ΑΕΛ – ΟΦΗ Super League

18:00 Novasports 3HD 
Μετς – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

19:00 Novasports 2HD 
Πάρμα – Κροτόνε Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD 
Λεβερκούζεν – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD 
Γουέστ Χαμ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD 
Βαλένθια – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Eurosport 1 
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

19:30 Novasports 1HD 
Ατρόμητος – Λαμία Super League

19:45 Novasports 4HD 
Αϊντχόφεν – Χρόνιγκεν Eredivisie

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD 
Νιου Γιορκ Νικς – Τορόντο Ράπτορς NBA

20:45 Eurosport 1 
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

21:05 Novasports 2HD 
Νάσβιλ – Μόντρεαλ MLS

21:45 Novasports 1HD 
Σασουόλο – Σαμπντόρια Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD 
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Ρεάλ Μαδρίτης – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Eurosport 2 
PGA Tour Κλάσικ Νέας Ορλεάνης Γκολφ

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD 
Μιλγουόκι Μπακς – Φιλαδέλφια 76ερς NBA

Πηγή: onsports.gr

Σχετικά Άρθρα

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ