Κυριακή, 21 Ιουλίου, 2024
ΑρχικήΗλείαΟι υποψηφιότητες για την ανάδειξη του νέου Δ.Σ. και Ε.Ε.

Οι υποψηφιότητες για την ανάδειξη του νέου Δ.Σ. και Ε.Ε.

ΕΝΩΣΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ Ι.Κ.Α. ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΑΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ «ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ»

Στην τελευταία συνεδρίαση της Εφορευτικής Επιτροπής αποφασίστηκε ομόφωνα να πραγματοποιηθούν εκλογές για την ανάδειξη του νέου Δ.Σ. – Ε.Ε. και αντιπροσώπων για το Εργατικό κέντρο και Ομοσπονδίας ΙΚΑ όπως παρακάτω :

ΠΕΜΠΤΗ 20/6/2024 και ώρες 10:00 έως 13:00 στην μεγάλη αίθουσα του Εργατικού Κέντρου ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ και 19:00 έως 21:00 το βράδυ, θα περιοδεύσει στο ΣΙΜΟΠΟΥΛΟ ΠΗΝΕΙΑΣ 19:00-19:20 (ΚΑΦ. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΗ) – ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑ 19:30-19:50 – ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑ ΚΑΦΕ (19:55-20:10) και ΧΑΒΑΡΙ ΗΛΙΔΑΣ 20:25 – 21:000 (ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗ).

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/6/2024 και ώρες 10:00 έως 13:00 στην μεγάλη αίθουσα του Εργατικού Κέντρου ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ και 19:00 έως 21:00 το βράδυ,  θα περιοδεύσει στη ΒΑΡΔΑ 19:00-19:30 (Πατρών Πύργου & Αγίου Νικολάου), στα  ΛΕΧΑΙΝΑ 19:40-20:00(καφέ ΜΑΡΑΤΟΥ) – ΓΑΣΤΟΥΝΗ 20:10-20:45 (ΚΑΦ. ΔΗΜΗΤΡΑΣ Πλατ. ΗΡΩΩΝ) και ΣΑΒΑΛΙΑ (21:00-21:20)

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/6/2024 και ώρες 09:00  έως 13:00 το μεσημέρι στην μεγάλη αίθουσα του Εργατικού Κέντρου ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ.

Η ταυτοπροσωπία βεβαιώνεται με την αστ. ταυτότητα ή άλλο δημόσιο έγγραφο.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (Σταυροί μέχρι (9) εννέα)
1 ΑΝΔΡΕΟΥΕΜΜΑΝΟΥΗΛΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ
4 ΚΑΡΑΚΟΥΛΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΚΟΚΚΩΝΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΙΩΑΝΝΑΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
7 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣΗΛΙΑΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
8 ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΥΝΙΚΟΛΙΤΣΑΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΝΗΣΙΩΤΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
10 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΧΡΗΣΤΟΣ
11 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ
12 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣΗΛΙΑΣ
13 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (Σταυροί μέχρι (3) τρείς)
1 ΒΑΡΘΑΛΗΣΑΛΕΞΙΟΣΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
2 ΖΗΡΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΚΟΜΠΟΣΤΙΩΤΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥΜΑΓΔΑΛΗΝΗΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΛΕΝΗΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
6 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
7 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣΧΡΗΣΤΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ
8 ΡΕΤΣΙΝΑΣΣΠΥΡΙΔΩΝΧΡΗΣΤΟΣ
9 ΣΚΟΥΡΛΗΣΠΕΤΡΟΣΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΙΑ ΙΚΑ (Σταυροί μέχρι (3) τρείς)
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 ΚΟΚΚΩΝΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΙΩΑΝΝΑΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΛΕΝΗΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
5 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ
6 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣΧΡΗΣΤΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ
7 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΓΙΑ ΕΡΓ. ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ (Σταυροί μέχρι (3) τρείς)
1 ΚΑΡΑΚΟΥΛΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΚΟΚΚΩΝΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΥΝΙΚΟΛΙΤΣΑΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΝΗΣΙΩΤΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΛΕΝΗΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
6 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣΗΛΙΑΣ
7 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
8 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣΧΡΗΣΤΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ

Το δικαίωμα ένστασης μετά την ανακήρυξη μέχρι την ΤΕΤΑΡΤΗ 19/6/2024 και ώρα 11:00 π.μ.

Για την εφορευτική Επιτροπή

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ  6972088823

ΤΑ ΜΕΛΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΞΕΝΟΣ  6993245423  –  ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ  6980374550

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΑΡΘΡΑ

Οι υποψηφιότητες για την ανάδειξη του νέου Δ.Σ. και Ε.Ε.

ΕΝΩΣΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ Ι.Κ.Α. ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΑΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ «ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ»

Στην τελευταία συνεδρίαση της Εφορευτικής Επιτροπής αποφασίστηκε ομόφωνα να πραγματοποιηθούν εκλογές για την ανάδειξη του νέου Δ.Σ. – Ε.Ε. και αντιπροσώπων για το Εργατικό κέντρο και Ομοσπονδίας ΙΚΑ όπως παρακάτω :

ΠΕΜΠΤΗ 20/6/2024 και ώρες 10:00 έως 13:00 στην μεγάλη αίθουσα του Εργατικού Κέντρου ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ και 19:00 έως 21:00 το βράδυ, θα περιοδεύσει στο ΣΙΜΟΠΟΥΛΟ ΠΗΝΕΙΑΣ 19:00-19:20 (ΚΑΦ. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΗ) – ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑ 19:30-19:50 – ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑ ΚΑΦΕ (19:55-20:10) και ΧΑΒΑΡΙ ΗΛΙΔΑΣ 20:25 – 21:000 (ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗ).

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/6/2024 και ώρες 10:00 έως 13:00 στην μεγάλη αίθουσα του Εργατικού Κέντρου ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ και 19:00 έως 21:00 το βράδυ,  θα περιοδεύσει στη ΒΑΡΔΑ 19:00-19:30 (Πατρών Πύργου & Αγίου Νικολάου), στα  ΛΕΧΑΙΝΑ 19:40-20:00(καφέ ΜΑΡΑΤΟΥ) – ΓΑΣΤΟΥΝΗ 20:10-20:45 (ΚΑΦ. ΔΗΜΗΤΡΑΣ Πλατ. ΗΡΩΩΝ) και ΣΑΒΑΛΙΑ (21:00-21:20)

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/6/2024 και ώρες 09:00  έως 13:00 το μεσημέρι στην μεγάλη αίθουσα του Εργατικού Κέντρου ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ.

Η ταυτοπροσωπία βεβαιώνεται με την αστ. ταυτότητα ή άλλο δημόσιο έγγραφο.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (Σταυροί μέχρι (9) εννέα)
1 ΑΝΔΡΕΟΥΕΜΜΑΝΟΥΗΛΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ
4 ΚΑΡΑΚΟΥΛΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΚΟΚΚΩΝΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΙΩΑΝΝΑΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
7 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣΗΛΙΑΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
8 ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΥΝΙΚΟΛΙΤΣΑΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΝΗΣΙΩΤΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
10 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΧΡΗΣΤΟΣ
11 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ
12 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣΗΛΙΑΣ
13 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (Σταυροί μέχρι (3) τρείς)
1 ΒΑΡΘΑΛΗΣΑΛΕΞΙΟΣΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
2 ΖΗΡΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΚΟΜΠΟΣΤΙΩΤΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥΜΑΓΔΑΛΗΝΗΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΛΕΝΗΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
6 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
7 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣΧΡΗΣΤΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ
8 ΡΕΤΣΙΝΑΣΣΠΥΡΙΔΩΝΧΡΗΣΤΟΣ
9 ΣΚΟΥΡΛΗΣΠΕΤΡΟΣΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΙΑ ΙΚΑ (Σταυροί μέχρι (3) τρείς)
1 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 ΚΟΚΚΩΝΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΙΩΑΝΝΑΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΛΕΝΗΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
5 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ
6 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣΧΡΗΣΤΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ
7 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΓΙΑ ΕΡΓ. ΚΕΝΤΡΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ (Σταυροί μέχρι (3) τρείς)
1 ΚΑΡΑΚΟΥΛΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΚΟΚΚΩΝΑΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΥΝΙΚΟΛΙΤΣΑΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΝΗΣΙΩΤΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΛΕΝΗΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
6 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣΗΛΙΑΣ
7 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
8 ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣΧΡΗΣΤΟΣΑΝΤΩΝΙΟΣ

Το δικαίωμα ένστασης μετά την ανακήρυξη μέχρι την ΤΕΤΑΡΤΗ 19/6/2024 και ώρα 11:00 π.μ.

Για την εφορευτική Επιτροπή

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ  6972088823

ΤΑ ΜΕΛΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΞΕΝΟΣ  6993245423  –  ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ  6980374550

ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
spot_img
spot_img
spot_img

ΔΗΜΟΦΙΛΗ ΑΡΘΡΑ