Α1 PLAYSPORTS: Πρεμιέρα στις 24 Σεπτεμβρίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα  για τη μεγάλη τοπική κατηγορία

Του Πάνου Ηλιόπουλου

panosproti@gmail.com

Τελική ευθεία για το πρωτάθλημα της Α1 PLAYSPORTS κατηγορίας μετά και την κλήρωση, ενώ όπως έγινε γνωστό η πρεμιέρα θα γίνει το Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου. Πλήθος παραγόντων παραβρέθηκε στο ξενοδοχείο «ΑΜΑLIAS» στην Κουρούτα, με τον πρόεδρο Άρη Κουλούρη να απευθύνει σύντομο χαιρετισμό. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής: 

1η  αγωνιστική

Ολυμπιάδα – Βάρδα

Αλφειός – Ολυμπιακός Σαβ

Ηλειακός Λεχ- Σώστι

Ξενοφών – Πέλοπας

Θύελλα – Τραγανό

Ηλειακός Β- Δάφνη

Αστέρας – Μακρίσια

Δόξα ΝΜ – Σκουροχώρι

2η αγωνιστική

Αλφειός – Ολυμπιάδα

Βάρδα – Ηλειακός Λεχ

Ολυμπιακός Σαβ- Ξενοφών

Σώστι – Θύελλα

Ολυμπιακός Σαβ- Ξενοφών

Μακρίσια – Δόξα ΝΜ

Δάφνη – Σκουροχώρι

Τραγανό – Αστέρας

3η Αγωνιστική

Ολυμπιάδα – Ηλειακός Λεχ

Δάφνη – Μακρίσια

Δόξα ΝΜ- Τραγανό

Σκουροχώρι – Πέλοπας

Αστέρας – Σώστι

Ηλειακός Β- Ολυμπιακός Σαβ

Θύελλα- Βάρδα

Ξενοφών – Αλφειός

4η Αγωνιστική

Τραγανό – Δάφνη

Πέλοπας – Μακρίσια

Σώστι – Δόξα ΝΜ

Ολυμπιακός Σαβ- Σκουροχώρι

Βάρδα – Αστέρας

Αλφειός – Ηλειακός Β

Ηλειακός Λεχ- Θύελλα

Ξενοφών – Ολυμπιάδα

5η Αγωνιστική

Πέλοπας – Τραγανό

Δάφνη – Σώστι

Μακρίσια – Ολυμπιακός Σαβ

Δόξα ΝΜ- Βάρδα

Σκουροχώρι – Αλφειός

Αστέρας – Ηλειακός Λεχ

Ηλειακός Β- Ξενοφών

Ολυμπιάδα – Θύελλα

6η Αγωνιστική

Σώστι – Πέλοπας

Ολυμπιακός Σαβ- Τραγανό

Βάρδα – Δάφνη

Αλφειός – Μακρίσια

Ηλειακός Λεχ- Δόξα ΝΜ

Ξενοφών – Σκουροχώρι

Θύελλα – Αστέρας

Ηλειακός Β-Ολυμπιάδα

7η Αγωνιστική

Ολυμπιακός Σαβ- Σώστι

Πέλοπας – Βάρδα

Τραγανό – Αλφειός

Δάφνη – Ηλειακός Λεχ

Μακρίσια – Ξενοφών

Δόξα ΝΜ-Θύελλα

Σκουροχώρι – Ηλειακός Β

Ολυμπιάδα – Αστέρας

8η Αγωνιστική

Βάρδα – Ολυμπιακός Σαβ

Αλφειός –Σώστι

Ηλειακός Λεχ- Πέλοπας

Ξενοφών – Τραγανό

Θύελλα – Δάφνη

Ηλειακός Β- Μακρίσια

Αστέρας – Δόξα ΝΜ

Σκουροχώρι – Ολυμπιάδα

9η Αγωνιστική

Βάρδα – Αλφειός

Ολυμπιακός Σαβ- Ηλειακός Λεχ

Σώστι- Ξενοφών

Πέλοπας – Θύελλα

Τραγανό – Ηλειακός Β

Δάφνη – Αστέρας

Μακρίσια – Σκουροχώρι

Ολυμπιάδα – Δόξα ΝΜ

10η Αγωνιστική

Ηλειακός Λεχ- Αλφειός

Ξενοφών – Βάρδα

Θύελλα – Ολυμπιακός Σαβ

Ηλειακός Β- Σώστι

Αστέρας – Πέλοπας

Σκουροχώρι – Τραγανό

Δόξα ΝΜ- Δάφνη

Μακρίσια – Ολυμπιάδα

11η Αγωνιστική

Ηλειακός Λεχ- Ξενοφών

Αλφειός – Θύελλα

Βάρδα – Ηλειακός Β

Ολυμπιακός Σαβ- Αστέρας

Σώστι – Σκουροχώρι

Πέλοπας – Δόξα ΝΜ

Τραγανό – Μακρίσια

Ολυμπιάδα – Δάφνη

12η Αγωνιστική

Θύελλα – Ξενοφών

Ηλειακός Β- Ηλειακός Λεχ

Αστέρας –Αλφειός

Σκουροχώρι – Βάρδα

Δόξα ΝΜ- Ολυμπιακός Σαβ

Μακρίσια – Σώστι

Δάφνη – Πέλοπας

Τραγανό – Ολυμπιάδα

13η Αγωνιστική

Θύελλα – Ηλειακός Β

Ξενοφών –Αστέρας

Ηλειακός Λεχ- Σκουροχώρι

Αλφειός – Δόξα ΝΜ

Βάρδα – Μακρίσια

Ολυμπιακός Σαβ- Δάφνη

Σώστι – Τραγανό

Ολυμπιάδα – Πέλοπας

14η Αγωνιστική

Αστέρας – Ηλειακός Β

Σκουροχώρι – Θύελλα

Δόξα ΝΜ- Ξενοφών

Μακρίσια- Ηλειακός Λεχ

Δάφνη – Αλφειός

Τραγανό- Βάρδα

Πέλοπας – Ολυμπιακός Σαβ

Σώστι – Ολυμπιάδα

15η Αγωνιστική

Αστέρας – Σκουροχώρι

Ηλειακός Β- Δόξα ΝΜ

Θύελλα – Μακρίσια

Ξενοφών – Δάφνη

Ηλειακός Λεχ- Τραγανό

Αλφειός – Πέλοπας

Βάρδα – Σώστι

Ολυμπιάδα – Ολυμπιακός Σαβ

Στο δεύτερο  γύρο οι αγώνες διεξάγονται αντίστροφα

Σχετικά Άρθρα

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ