Super League playoffs-playouts: Αυτό είναι το πρόγραμμα

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των playoffs της Super League με το αθηναϊκό ντέρμπι ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και την ΑΕΚ να ξεχωρίζει την πρώτη αγωνιστική.

1η αγωνιστική 13/3

  • Ολυμπιακός – Άρης
  • Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
  • ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

2η αγωνιστική 20/3

  • ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
  • Άρης – Παναθηναϊκός
  • ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός

3η αγωνιστική

  • ‘Αρης – ΠΑΣ Γιάννινα
  • Ολυμπιακός – ΑΕΚ
  • Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ

4η αγωνιστική

  • ΑΕΚ – Άρης
  • ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός
  • ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός

5η αγωνιστική

  • Άρης – ΠΑΟΚ
  • Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
  • ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ

6η αγωνιστική

  • Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα
  • Παναθηναϊκός – Άρης
  • ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

7η αγωνιστική

  • ΑΕΚ – Παναθηναϊκός
  • Άρης – Ολυμπιακός
  • ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ

8η αγωνιστική

  • ΑΕΚ – ΠΑΣ Γιάννινα
  • Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός
  • ΠΑΟΚ – Άρης

9η αγωνιστική

  • Άρης – ΑΕΚ
  • Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
  • Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα

10η αγωνιστική

  • ΑΕΚ – Ολυμπιακός
  • ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
  • ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης

Η  κλήρωση των playouts

Διεξήχθη και η κλήρωση των playouts με τα παιχνίδια Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης και Παναιτωλικός – Λαμία να ξεχωρίζουν από την πρεμιέρα.

1η αγωνιστική

  • Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης
  • Βόλος – Αστέρας
  • ΟΦΗ – Ιωνικός
  • Παναιτωλικός – Λαμία

2η αγωνιστική

  • Απόλλων Σμύρνης – Παναιτωλικός
  • Αστέρας – Ατρόμητος
  • Ιωνικός – Βόλος
  • Λαμία – ΟΦΗ

3η αγωνιστική

  • Αστέρας – Ιωνικός
  • Βόλος – Λαμία
  • ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης
  • Παναιτωλικός – Ατρόμητος

4η αγωνιστική

  • Απόλλων Σμύρνης – Βόλος
  • Ατρόμητος – ΟΦΗ
  • Παναιτωλικός – Αστέρας
  • Λαμία – Ιωνικός

5η αγωνιστική

  • Αστέρας – Λαμία
  • Βόλος – Ατρόμητος
  • Ιωνικός – Απόλλων Σμύρνης
  • ΟΦΗ – Παναιτωλικός

6η αγωνιστική

  • Απόλλων Σμύρνης – Λαμία
  • Ατρόμητος – Ιωνικός
  • ΟΦΗ – Αστέρας
  • Παναιτωλικός – Βόλος

7η αγωνιστική

  • Αστέρας – Απόλλων Σμύρνης
  • Βόλος – ΟΦΗ
  • Ιωνικός – Παναιτωλικός
  • Λαμία – Ατρόμητος

Σχετικά Άρθρα

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ