Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββατοκύριακου

 Σαββατο

09/10

    17:00

        ΕΡΤ3

        Προμηθέας Πάτρας – ΠΑΟΚ

        Stoiximan Basket League

    19:00

        COSMOTE SPORT 8 HD

        Αζερμπαϊτζάν – Ιρλανδία

        Ευρωπαϊκά Προκριματικά 2021-22

    19:00

        COSMOTE SPORT 7 HD

        Φινλανδία – Ουκρανία

        Ευρωπαϊκά Προκριματικά 2021-22

    19:00

     OPEN TV+ COSMOTE SPORT 1 HD

        Γεωργία – Ελλάδα

        Ευρωπαϊκά Προκριματικά 2021-22

    19:00

        COSMOTE SPORT 2 HD

        Σουηδία – Κόσοβο

        Ευρωπαϊκά Προκριματικά 2021-22

    20:00

        ΕΡΤ3

        ΑΕΚ – ΚΑΕ Λάρισα

        Stoiximan Basket League

    21:45

        COSMOTE SPORT 5 HD

        Ελβετία – Βόρεια Ιρλανδία

        Ευρωπαϊκά Προκριματικά 2021-22

    21:45

        COSMOTE SPORT 9 HD

        Λουξεμβούργο – Σερβία

        Ευρωπαϊκά Προκριματικά 2021-22

    21:45

        COSMOTE SPORT 8 HD

        Πολωνία – Σαν Μαρίνο

        Ευρωπαϊκά Προκριματικά 2021-22

    21:45

        COSMOTE SPORT 7 HD

        Μολδαβία – Δανία

        Ευρωπαϊκά Προκριματικά 2021-22

    21:45

        COSMOTE SPORT 3 HD

        Ουγγαρία – Αλβανία

        Ευρωπαϊκά Προκριματικά 2021-22

    21:45

        COSMOTE SPORT 2 HD

        Ανδόρα – Αγγλία

        Ευρωπαϊκά Προκριματικά 2021-22

    Κυριακή

    10/10

    15:00

        COSMOTE SPORT 5 HD

        Formula 1 2021 – Τουρκικό Γκραν Πρι

        Αγώνας

    16:00

        OPEN TV

        Ιταλία – Βέλγιο

        UEFA Nations League 2021

    17:00

        ΕΡΤ Sports 1

        Ελλάδα – Ολλανδία

        Προκριματικά Euro Handball Γυναικών

    17:00

        ΕΡΤ Sports 2

        Κολοσσός Ρόδου – Απόλλων Πάτρας

        Stoiximan Basket League

    17:00

        ΕΡΤ3

        Ηρακλής – Περιστέρι

        Stoiximan Basket League

    18:00

        COSMOTE SPORT 8 HD

        Αναντολού Εφές – Καρσίγιακα

        Τουρκικό Πρωτάθλημα 2021-22

    18:30

        Novasports 4HD

        Βενέτσια – Βίρτους Μπολόνια

        Lega Basket Serie A

    19:30

        COSMOTE SPORT 4 HD

        Βαλένθια – Ρεάλ Μαδρίτης

        ACB Liga Endesa 2021-22

    20:00

        ΕΡΤ3

        Λαύριο – Ολυμπιακός

        Stoiximan Basket League

    20:25

        Eurosport 1

        Σάικλο-Κρος: Παγκόσμιο Κύπελλο

        Μηχανοκίνητα

    21:45

        OPEN TV

        Ισπανία – Γαλλία

        UEFA Nations League 2021

    21:45

        COSMOTE SPORT 1 HD

        Ισπανία – Γαλλία

        Τελική φάση

Σχετικά Άρθρα

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ